Valletta, School of Languages
"Strávil som v škole 6 týždňov a našiel som veľa nových priateľov. Škola organizuje veľa zaujímavých podujatí, ja si pamätám na barbeque party v Modrej lagúne na Comine, bola to úžasná skúsenosť a nikdy na ňu nezabudnem. Učitelia sú veľmi nápomocní a priateľskí."
Michal
Hlavné mesto Malty – La Valletta, sa nachádza na východnom pobreží ostrova Malta, medzi zálivmi Grand Harbour na juhu a Marsamxett Harbour. Vďaka svojej noblese je Valletta považovaná za "perlu renesancie".
Je najväčším prírodným prístavom Európy. Nachádzajú sa tu záhrady Barracca, ponúkajúce nezabudnuteľný panoramatický pohľad na Veľký prístav, katedrála Sv. Jána s prekrásnymi obrazmi Caravaggia a veľkolepý Palác Veľmajstra. Valletta je zaradená do svetového dedičstva UNESCO.

Bola založená v roku 2003. Nachádza sa v centre Valletty v typickej maltskej barokovej budove. K moru sa dostanete za 10 minút a k centrálnej autobusovej stanici za 5 minút chôdze. V škole je 12 moderných klimatizovaných učební, študijné centrum, knižnica, internetová kaviareň s bezplatným prístupom na internet. Jedáleň sa nachádza oproti škole. Učitelia sú kvalifikovaní a skúsení, schopní vytvoriť priateľskú atmosféru.
ýždeň škola ponúka bohatý mimoškolský program, ktorý vám umožňuje mnoho ďalších príležitostí učiť sa po anglicky. Väčšinu týchto aktivít je možné objednať na mieste.
Apartmány
Zariadené apartmány sú zväčša v Slieme sú ľahko dostupné autobusom alebo trajektom, cesta trvá asi 15 minút. K dispozícii sú jednolôžkové a dvojlôžkové izby.
V priebehu jazykového kurzu žijete spolu s ďalšími študentmi v byte a zdieľate kuchyňu, kúpeľňu a obývaciu izbu. Apartmány sú vybavené práčkou, klimatizáciou a TV. Raz za týždeň sa apartmány upratujú, posteľná bielizeň a uteráky sú k dispozícii.
V cene kurzu je zahrnuté:
Sezóna A: 1. január - 15. jún, 8. september - 31. december
Sezóna B: 16. jún - 7. september
Ceny platia pre rok 2012.
Michal
Valletta
Hlavné mesto Malty – La Valletta, sa nachádza na východnom pobreží ostrova Malta, medzi zálivmi Grand Harbour na juhu a Marsamxett Harbour. Vďaka svojej noblese je Valletta považovaná za "perlu renesancie". Je najväčším prírodným prístavom Európy. Nachádzajú sa tu záhrady Barracca, ponúkajúce nezabudnuteľný panoramatický pohľad na Veľký prístav, katedrála Sv. Jána s prekrásnymi obrazmi Caravaggia a veľkolepý Palác Veľmajstra. Valletta je zaradená do svetového dedičstva UNESCO.
Škola

Bola založená v roku 2003. Nachádza sa v centre Valletty v typickej maltskej barokovej budove. K moru sa dostanete za 10 minút a k centrálnej autobusovej stanici za 5 minút chôdze. V škole je 12 moderných klimatizovaných učební, študijné centrum, knižnica, internetová kaviareň s bezplatným prístupom na internet. Jedáleň sa nachádza oproti škole. Učitelia sú kvalifikovaní a skúsení, schopní vytvoriť priateľskú atmosféru.| Poloha | mapa tu |
| Priemerný počet študentov | V lete: 150 V zime: 80 |
| Počet jazykových úrovní | 6 základná úroveň až veľmi pokročilí |
| Priemerný vek študentov | 19 - 25 |
| Minimálny vek | 18 |
| Národnosť študentov | Švajčiarsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Nemecko |
| Dĺžka vyučovacej hodiny | 45 minút |
| Maximálny počet študentov v skupine | 8 |
| Akreditácia | FELTOM, Maltese Ministry of Education |
| Sviatky na Malte | 2012: 2012: 1.1., 10.2., 19.3., 31.3., 6.4., 1.5., 07.06., 29.6., 15.8., 8.9., 21.9., 8.12., 13.12., 25.12. |
| Priemerná teplota v °C | jan -13, feb - 13, mar - 14, apr - 16, máj - 18, jún - 22, júl - 26, aug - 26, sep - 24, okt - 21, nov - 16, dec - 14 |
Mimoškolský program
Každý t
ýždeň škola ponúka bohatý mimoškolský program, ktorý vám umožňuje mnoho ďalších príležitostí učiť sa po anglicky. Väčšinu týchto aktivít je možné objednať na mieste.
Samozrejme máte tiež možnosť objavovať Maltu a maltskú kultúru samostatne, kúpať sa na plážach, potápať alebo šnorchlovať, prechádzať sa historickou Vallettou alebo spoznávať pestrý nočný život na Malte.
Typické výlety a aktivity: pobyt na pláži, plavba loďou, večery v miestnych
puboch, návštevy múzeí, spoznávanie nočnej Malty, uvítací večierok, filmová noc, výlet na ostrovy Gozo a Comino, kúpanie v Modrej lagúne, výlet do mesta Mdina, výlet na pláže Mallieha, Golden Bay a mnoho ďalších.
Ubytovanie
Rodina, dvoj alebo jednoposteľové izby, raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Rodiny žijú v blízkosti školy a sú ľahko dostupné mestskou dopravou alebo peši Keďže žijete so svojou hostiteľskou rodinou, máte vynikajúcu príležitosť uplatniť a zlepšovať získané zručnosti v angličtine a taktiež zistiť viac o kultúre na Malte.Apartmány
Zariadené apartmány sú zväčša v Slieme sú ľahko dostupné autobusom alebo trajektom, cesta trvá asi 15 minút. K dispozícii sú jednolôžkové a dvojlôžkové izby.V priebehu jazykového kurzu žijete spolu s ďalšími študentmi v byte a zdieľate kuchyňu, kúpeľňu a obývaciu izbu. Apartmány sú vybavené práčkou, klimatizáciou a TV. Raz za týždeň sa apartmány upratujú, posteľná bielizeň a uteráky sú k dispozícii.
Kurzy
| Všeobecná angličtina základný kurz 20 hodín týždenne |
| Všeobecná angličtina intenzívny kurz 30 hodín týždenne |
| Kombinovaný kurz A všeobecnej angličtiny 20 hodín týždenne v skupine +individuálna výučba 5/10 hodín týždenne |
| Kombinovaný kurz B všeobecnej angličtiny 20 hodín týždenne v skupine + individuálna odborná výučba 10/20 hodín týždenne |
| Obchodná angličtina 30 hodín týždenne |
| Individuálna výučba 10/15/20 vyučovacích hodín všeobecnej angličtiny týždenne |
| Individuálna výučba 10/15/20 vyučovacích hodín odbornej angličtiny týždenne |
| Kurz pre seniorov 50+ , kurz je určený pre záujemcov od 50 rokov, ktorí chcú jazykový kury skombinovat so zaujímavým mimoškolským programom |
| IELTS 30 hodín týždenne |
Poznámka
Ak sú v skupinovom kurze len 2 študenti, 20 hodín týždenne sa redukuje na 15 a 30 hodín týždenne na 20.V cene kurzu je zahrnuté:
- rozsah výučby podľa individuálneho výberu
- učebnice
- vstupný test
- certifikát o absolvovaní kurzu
- V cene kurzu pre seniorov je v cene zahrnuté aj ubytovanie v rodine v jednoposteľovej izbe s polpenziou, mimoškolský program, transfery letisko - ubytovanie - letisko, rozlúčkový večierok s jedlom a pitím.
Sezóna A: 1. január - 15. jún, 8. september - 31. december
Sezóna B: 16. jún - 7. september
Ceny platia pre rok 2012.
Ceny kurzov v sezóne A
| Typ kurzu | 2 týždne | 3 týždne | 4 týždne | + každý 1 týždeň navyše |
|---|---|---|---|---|
| Základný 20 | 360 € | 480 € | 120 € | |
| Intenzívny 30 | 360 € | 540 € | 720 € | 180 € |
| Kombinovaný A 20+5 | 410 € | 615 € | 820 € | 205 € |
| Kombinovaný B 20+10 | 580 € | 870 € | 1 160 € | 290 € |
| Obchodná angličtina 30 | 520 € | 780 € | 1 040 € | 260 € |
| Angličtina pre seniorov 50+ | 1 180 € | |||
| IELTS 30 | 720 € | 180 € |
Ceny kurzov v sezóne B
| Typ kurzu | 2 týždne | 3 týždne | 4 týždne | + každý 1 týždeň navyše |
|---|---|---|---|---|
| Základný 20 | 300 € | 450 € | 600 € | 150 € |
| Intenzívny 30 | 450 € | 675 € | 900 € | 225 € |
| Kombinovaný A 20+5 | 470 € | 705 € | 940 € | 235 € |
| Kombinovaný B 20+10 | 640 € | 960 € | 1 280 € | 320 € |
| Obchodná angličtina 30 | 580 € | 870 € | 1 160 € | 290 € |
| Angličtina pre seniorov 50+ | 1 180 € | |||
| IELTS 30 | 720 € | 180 € |
Povinné doplatky
|
Voliteľné doplatky
|
Ceny ubytovania
| Typ ubytovania | 1 týždeň |
|---|---|
| Rodina 2/1, B&B, Sezóna A | 120 € |
| Rodina 2/1, B&B, Sezóna B | 160 € |
| Rodina 1/1, B&B, Sezóna A | 160 € |
| Rodina 1/1, B&B, Sezóna B | 265 € |
| Rodina 2/1, HB, Sezóna A | 145 € |
| Rodina 2/1, HB, Sezóna B | 175 € |
| Rodina 1/1, HB, Sezóna A | 185 € |
| Rodina 1/1, HB, Sezóna B | 280 € |
| Apartmán, 2/1, BS, Sezóna A | 120 € |
| Apartmán 2/1, BS, Sezóna B | 190 € |
| Apartmán 1/1, BS, Sezóna A | 165 € |
| Apartmán 1/1, BS Sezóna B | 240 € |
Nástupné termíny
| Všetky kurzy |
|---|
|
Cenová kalkulačka
| Kurz: | |
| Týždeň: | |
|
Voliteľné doplatky: |
(pre viacnásobný výber môžete použiť kombináciu Ctrl+kliknutie myšou) |
| Ubytovanie: | |
| Celková vypočítaná suma: | 0 € |
Zašlite vaše otázky. Poradíme vám pri výbere štúdia.

