0905 528 882enlap@enlap.sk

Jazykové kurzy a študijné pobyty v zahraničí - Veľká Británia

Cena
Od Do
Jazyk
Mesto
Krajina

Kurzy angličtiny v prímorskom anglickom letovisku Bournemouth. Od 16 rokov. 20, 25, 40 hodín týždenne. Ubytovanie v rodine alebo na internáte.

Jazyková škola v centre Londýna. English+Secret London. Langauge mentoring/Teachers of English kurz. IELTS.

Kurzy angličtiny na Anglickej Riviere v Torbay. Ubytovanie v rezidencii alebo rodine. Ideálne pre milovníkov vodných športov.

Jazykové kurzy v centre Cambridge. Ubytovanie v rodine alebo v študentských apartmánoch.

Jazykové kurzy v zahraničí v centre Londýna pri štvrti SOHO. 20, 24, 30 hodín týždenne. Ubytovanie v rodinách, apartmánoch, rezidenciách.

Jazykové kurzy zahraničí pre dospelých a mládež v Londýne, Anglicko. Ubytovanie v rodine, na internáte, v študentských domoch.

Štúdium angličtiny na juhovýchodnom pobreží Británie. Všeobecná angličtina, cambridgeské certifikáty, letné kurzy pre 16 - 17-ročných študentov.

Jazykové kurzy angličtiny v Edinburghu, Škótsko, od 16 rokov, ubytovanie v rodinách alebo v rezidencii. Priamy let z BA - Ryanair.

Štúdium angličtiny v južnom Londýne, len 20 minút od centra. Rezidencia v rovnakej budove ako škola. Hostiteľské rodiny v blízkom okolí. Kurzy aj pre 30+.

Kurzy angličtiny v Birminghame. Od 16 rokov. Ubytovanie v rodinách a v rezidencii. Priame lety Ryanair z Bratislavy.

Štúdium angličtiny v prímorskom Brightone. General English. English+Secret Brighton. Language mentoring/kurzy pre učiteľov anglického jazyka.

Jazykové kurzy v úplnom centre Londýna na Oxford Street. Ubytovanie v rodine alebo v rezidencii. 1 vyučovacia hodina - 55 minút.

Jazykové kurzy v centre Londýna. Kurzy všeobecnej a špecializovanej angličtiny. Ubytovanie v rodinách, apartmánoch a rezidencii.

Jedna z najkvalitnejších jazykových škôl v Oxforde. Príprava na cambridgeské certifikáty FCE, CAE, CPE, na skúšky TOEFL, IELTS.

Jazyková škola v historickom centre Cambridge, od 16 rokov. Maximálne 12 študentov v skupine. Poistenie v cene.

Najstaršia anglická jazyková škola v Cambridge, ubytovanie v rodine alebo v rezidencii.

Kurzy angličtiny v Brightone. Ubytovanie v rodine. Skvelá škola s minimálnym počtom Slovákov a Čechov. Aj kurzy pre 40+.

Jazykové kurzy v Bristole, kvalitná výučba, 21 hodín týždenne, 1 vyuč.hodina = 60 minút. Ubytovanie v rezidenciách alebo v rodinách, peši od školy.

Štúdium angličtiny pri mori. Od 14 rokov. Language mentoring/Kurzy pre učiteľov. IELTS.

Kvalitná jazyková škola v škótskom Glasgowe. 60-minútové hodiny. Všeobecná a obchodná angličtina. IELTS, cambridgeské certifikáty.

Akreditovaná jazyková škola v centre Liverpoolu. Ubytovanie v rodinách a na internátoch.

Jazykové kurzy angličtiny pri mori v Portsmouth. 1 vyučovacia hodina trvá 60 minút. Od 18 rokov. Rodina, rezidencia.

Jazykové kurzy angličtiny v Manchesteri. 20, 27, 35 hodín týždenne. Ubytovanie v rodine alebo v rezidencii.

Kvalitné kurzy angličtiny pri mori v Scarborough. Od 18 rokov počas školského roku, 16 rokov v lete. Aj kurzy s golfom.

Späť hore