0905 528 882enlap@enlap.sk

Jazykové kurzy a študijné pobyty v zahraničí - Veľká Británia

Cena
Od Do
Jazyk
Mesto
Krajina

Jazykové kurzy v zahraničí v prímorskom anglickom Bournemouth. Od 16 rokov. 20, 25, 40 hod/týžd. Ubytovanie v rodine alebo na internáte.

Jazykové kurzy angličtiny. Odborné certifikované kurzy: business, aviation, medicine, law... Ubytovanie v rodine alebo rezidencii.

Jazykové kurzy v Londýne. Jazyková škola v centre. Ubytovanie v rodinách, v rezidenciách, v hoteloch.

Jazykové kurzy v zahraničí v centre Londýna pri štvrti SOHO. 20, 24, 30 hodín týždenne. Ubytovanie v rodinách, apartmánoch, rezidenciách.

Jazykové kurzy zahraničí pre dospelých a mládež v Londýne, Anglicko. Ubytovanie v rodine, na internáte, v študentských domoch.

Jazykové kurzy v centre Londýna. Kurzy všeobecnej a špecializovanej angličtiny. Ubytovanie v rodinách, apartmánoch a rezidencii.

Štúdium angličtiny v južnom Londýne, len 20 minút od centra. Rezidencia v rovnakej budove ako škola. Hostiteľské rodiny v blízkom okolí. Kurzy aj pre 30+.

Kurzy angličtiny v Birminghame. Od 16 rokov. Ubytovanie v rodinách a v rezidencii. Priame lety Ryanair z Bratislavy.

Štúdium angličtiny v zahraničí v akreditovanej jazykovej škole na anglickom pobreží. Špeciálne výhodné ceny.

Jedna z najkvalitnejších jazykových škôl v Oxforde. Testovacie centrum FCE, CAE, CPE, BULATS, TOEFL, TOEIC. 100 % úspešnosť pri skúške po absolvovaní prípravných ...

Jazykové kurzy v Anglicku v centre Cambridge. Ubytovanie v rodine, na internáte, v študentských apartmánoch.

Jazykové kurzy v Anglicku, v historickom centre Cambridge, od 18 rokov. Maximálne 12 študentov v skupine. Poistenie v cene.

Najstaršia a najlepšie hodnotená jazyková škola v Cambridge, ubytovanie v rodine alebo v rezidencii.

Kurzy angličtiny v Brightone. Ubytovanie v rodine. Skvelá škola s minimálnym počtom Slovákov a Čechov. Aj kurzy pre 40+.

Štúdium angličtiny v akreditovanej škole v prímorskom Brightone. Všeobecné a špecializované kurzy, kurzy pre učiteľov anglického jazyka. Ubytovanie v rodine, na i...

Jazykové kurzy v Bristole, kvalitná výučba, 21 hodín týždenne, 1 vyuč.hodina = 60 minút. Ubytovanie v rezidenciách alebo v rodinách, peši od školy.

Štúdium angličtiny pri mori v Eastbourne, Anglicko. Od 14 rokov. Ubytovanie v rodine alebo v rezidencii. Kurzy aj pre začiatočníkov. Kurzy pre učiteľov.

Jazykové kurzy angličtiny v Edinburghu, Škótsko, 20, 27, 35 hodín týždenne, ubytovanie v rodinách alebo v rezidencii. Priamy let z BA - Ryanair.

‘Centre of Excellence’ - kvalitná jazyková škola v Glasgowe, Škótsko. Ubytovanie v rodinách alebo na internáte. 60-minútové hodiny.

Jazykové kurzy angličtiny v Anglicku. Akreditovaná škola v centre Liverpool. Ubytovanie v rodinách a na internátoch.

Jazykové kurzy angličtiny v zahraničí pre náročných na juhu Anglicka v Portsmouth. Od 18 rokov, ubytovanie v rodine alebo študentských domoch.

Jazykové kurzy angličtiny v Manchesteri s priamym letom z Bratislavy. 20, 27, 35 hodín týždenne. Ubytovanie v rodine alebo v rezidencii.

Kvalitné kurzy angličtiny pri mori v Scarborough. Od 18 rokov počas školského roku, 16 rokov v lete. Aj kurzy s golfom.

Kurzy angličtiny na Anglickej Riviere v Torbay. Ubytovanie v rezidencii alebo rodine. Ideálne pre milovníkov vodných športov.

Späť hore