0905 528 882enlap@enlap.sk

Letné jazykové kurzy pre deti a mládež - Veľká Británia

Cena
Od Do
Jazyk
Mesto
Krajina

42 km od Londýna. Bezpečné prostredie. Angličtina + programovanie, angličtina + tvorba filmu. Od 9 do 17 rokov. Výlet do Harry Potter Studios.

Letné jazykové kurzy pre deti a mládež v Anglicku. Centrálny Londýn. 12 až 17 rokov. Ubytovanie na internáte.

Anglická jazyková škola neďaleko londýnskeho oka. Od 13 do 25 rokov. Ubytovanie na internáte. 24-hodinový dohľad.

Jazykové kurzy v Londýne, Anglicko. Mládež a deti od 14 do 17 rokov. Ubytovanie v rodine. Pestrý mimoškolský program.

Jazykové kurzy s 20 a 30 hodinami týždenne v areáli starobylej internátnej školy v Londýne. Od 12 do 17 rokov. Bohatý mimoškolský program.

Prázdninové kurzy angličtiny v Londýne. 12 - 17 rokov. Výlet do Harry Potter Studios. Ubytovanie v rodine alebo v internáte.

Prázdninové jazykové kurzy pre mládež v úplnom centre Londýna. Od 12 do 17 rokov. Ubytovanie na internáte.

Letné jazykové kurzy pre deti a mládež v Oxforde. Od 12 do 17 rokov. Ubytovanie v rodine alebo na internáte. Dôraz na akademickú stránku kurzu.

Štúdium angličtiny pre mládež v úplnom centre Londýna. Od 13 do 17 rokov a 18 do 25 rokov. Ubytovanie na internáte.

Letné jazykové pobyty vo veľkolepej anglickej internátnej škole blízko Londýna. Od 9 do 17 rokov. Perfektné športoviská priamo v areáli školy.

Letné jazykové kurzy v Oxforde pre mládež od 12 do 17 rokov. Ubytovanie v rezidencii alebo v rodine. Bohatý mimoškolský program.

Všeobecná angličtina, Pre-University Taster, Leadership Summer School, Príprava na maturitu, 12 - 17 rokov. Ubytovanie v rezidencii. Programy zamerané na akademi...

Školský areál len 5 minút do centra Swanage a k moru. Ubytovanie na internáte alebo v rodine. Letné jazykové pobyty pre deti a mládež od 8 rokov.

Prázdninové kurzy angličtiny pri mori v anglickom Eastbourne. Od 10 do 17 rokov. Ubytovanie v rezidencii alebo v rodine.

Učte sa anglicky priamo v Anglicku. Jazykové kurzy pre deti a mládež v Ardingly. 20 minút od Londýna, 7-17 rokov.

Letné mládežnícke kurzy angličtiny v Brightone, Anglicko. Blízko pláže. Ubytovanie na internáte alebo v rodine. 12 - 17 rokov.

Letné jazykové pobyty pre deti od 10 do 15 rokov v Anglicku. Tradičná anglická internátna škola. Pri Londýne.

Kvalitná jazyková škola v Brightone, Kurzy pre mládež od 12 až 17 rokov. Ubytovanie v overených rodinách. Dôraz na akademickú stránku.

Akreditovaná anglická škola v centre Eastbourne. Rodina alebo rezidencia. Letné jazykové pobyty pre deti a mládež od 12 do 17 rokov.

Letné jazykové pobyty v Anglicku pri mori. Štúdium angličtiny pre deti ma mládež od 12 do 17 rokov. Ubytovanie v rodine alebo na internáte.

Letné prázdninové kurzy angličtiny v zahraničí v Bristole pre deti a mládež od 12 do 17 rokov. Ubytovanie v rodine. 24-hodinová asistencia.

Letné jazykové kurzy pre deti a mládež od 9 do 19 rokov. Ubytovanie v rezidencii alebo v rodine.

Letné jazykové kurzy v starobylom Canterbury. Od 8 do 17 rokov. Ubytovanie v rodine, v rezidencii. Buddy program v britských školách.

Letné kurzy angličtiny pre mládež od 12 do 17 rokov v Edinburghu. Výučba v Napier University. Ubytovanie v rezidencii alebo v rodine.

Kurzy angličtiny v prestížnej internátnej škole v škótskom Edinburghu, od 12 do 17 rokov, ubytovanie v internáte.

Prázdninové kurzy angličtiny v zahraničí. Jazyková škola pri mori. Od 10 do 17 rokov. Rodina alebo internát.

Prázdninové kurzy angličtiny v Anglicku. Ubytovanie na internáte. 24-hodinová starostlivosť. Angličtina + plávanie. 7 - 16 rokov aj pre profesionálnych plavcov

Späť hore