0905 528 882enlap@enlap.sk

Jazykové pobyty v zahraničí pre dospelých

Veľká Británia

Cena
Od Do
Jazyk
Mesto
Krajina

Jazykový pobyt v prímorskom anglickom letovisku. Od 16 rokov. 20, 25, 40 hodín týždenne. Ubytovanie v rodine alebo na internáte.

Jazyková škola v centre Londýna. English+Secret London. Langauge mentoring/Teachers of English kurz. IELTS.

Jazykový pobyt v centre Cambridge. IELTS, miniskupiny, FCE, CAE, kurzy pre 40+. Rodina, študentské apartmány.

Jazyková škola v centre Londýna pri štvrti SOHO. Intenzívna angličtina, FCE, CAE, CPE, IELTS, miniskupiny, aj pre 40+. Ubytovanie v rodinách, apartmánoch, reziden...

Intenzívny kurz angličtiny s 20, 30 alebo 40 hodinami týždenne, obchodná angličtina, IELTS. Rodina, rezidencia, študentské domy.

Štúdium angličtiny na juhovýchodnom pobreží Británie. Všeobecná angličtina, cambridgeské certifikáty, letné pobyty pre mládež.

Kurzy angličtiny v centrálnom Londýne. Od 16 rokov. Ubytovanie v rodine alebo rezidencii.

Jazykové kurzy angličtiny v Edinburghu, Škótsko, od 16 rokov, ubytovanie v rodinách alebo v rezidencii.

Intenzívne kurzy angličtiny, príprava na IELTS skúšku. Od 16 rokov. Ubytovanie v rodinách a v rezidencii.

Štúdium angličtiny v prímorskom Brightone. General English. Language mentoring/kurzy pre učiteľov anglického jazyka.

Jazyková škola na Oxford Street. Všeobecná a obchodná angličtina, FCE, CAE, IELTS, konverzácia. Ubytovanie v rodine alebo v apartmáne.

20, 30, 40 hodín týždenne, obchodná angličtina, príprava na IELTS skúšku. Ubytovanie v rodine alebo v rezidencii. Od 16 rokov.

15, 20, 30 hodín týždenne, všeobecná a obchodná angličtina, cambridgeské certifikáty, IELTS. Ubytovanie v rodine alebo v rezidencii.

Intenzívne kurzy angličtiny, prípravné kurzy na cambridgeské certifikáty a IELTS skúšky, ubytovanie v rodine alebo v rezidencii.

Všeobecná angličtina, FCE, CAE, IELTS v centre Brightonu. Ubytovanie v rodine. Aj kurzy pre 40+.

Jazykové kurzy v Bristole, kvalitná výučba, 21 hodín týždenne, 1 vyuč.hodina = 60 minút. Ubytovanie v rezidenciách alebo v rodinách, peši od školy.

Intenzívny všeobecný kurz, príprava na FCE, CAE, CPE, IELTS skúšky, kurz pre učiteľov angličtiny. Rodina, rezidencia. Od 16 rokov.

Pri mori. Intenzívna angličtina, konverzácia, obchodná angličtina, IELTS. Ubytovanie v rodine. Od 16 rokov.

Štúdium angličtiny pri mori. Od 14 rokov. Language mentoring/Kurzy pre učiteľov. IELTS.

Škola v centre Glasgowa. 60-minútové hodiny. Všeobecná a obchodná angličtina, IELTS, cambridgeské certifikáty. Od 16 rokov.

Akreditovaná jazyková škola v centre Liverpoolu. Ubytovanie v rodinách a v rezidenciách.

Jedna z top anglických jazykových škôl. 1 vyučovacia hodina = 60 minút. Od 18 alebo 30 rokov. 12 alebo 8 študentov v skupine. Rodina, rezidencia.

Jazykové kurzy angličtiny v Manchesteri. 20, 27, 35 hodín týždenne. Ubytovanie v rodine alebo v rezidencii.

Kurz angličtiny pri mori. Angličtina + golf. Od 18 rokov počas školského roku, od 16 rokov v lete. Rodina, penzión, hotel.

Jazykové kurzy pre manažérov v Brightone. Miniskupiny, individuálne hodiny angličtiny. Ubytovanie v rodinách, rezidenciách, penziónoch a hoteloch.

Manažérske jazykové programy v zahraničí na vysokej úrovni. Angličtina v miniskupinách alebo individuálne hodiny v Londýne.

20, 35 hodín angličtiny týždenne, One-to-One kurzy, angličtina + golf. 19-jamkové ihriská. Ubytovanie v rodine, penzióne, hoteli.

Späť hore