0905 528 882enlap@enlap.sk

Ako zistiť cenu jazykových kurzov, ako si kurzy objednať

Pri každej škole je Cenová kalkulácia a prihláška.

Zobrazí sa Vám:

  1. Typ kurzu - zvoľte si kurz, ktorý Vám najviac vyhovuje.
  2. Jazyková úroveň - zvoľte si podľa Vášho uváženia. Po príchode vždy robíte testy na mieste. Niektoré zahraničné školy Vám dopredu zašlú link na jazykový online Test.
  3. Dátum nástupu - zvyčajne pricestujete v nedeľu a späť sa vraciate v sobotu. Všimnite si, že úplní začiatočníci majú určené iné termíny nástupu. 
  4. Počet týždňov - zadajte počet týždňov.
  5. Vypočítať cenu - kliknite a otvorí sa nové okno.

V nasledujúcom otvorenom okne môžete spresniť ubytovanie, transfery, poistenie, dodatkové služby... .

Vyplnenie Predbežnej prihlášky
Vyplňte Predbežnú prihlášku. Odpoveď sa Vám vráti obratom. Ak ste na niečo zabudli, netreba vyplňovať novú Predbežnú prihlášku, stačí mailom oznámiť zmeny.

ENLAP preskúma objednávku a zašle potrebné dokumenty na Vašu mailovú adresu do 24 hod.

Poplatky navyše?
Všetky poplatky ako "Zápisné", "Servisný poplatok", "Poplatok za zabezpečenie ubytovania", "Sezónny príplatok za kurz" sú povinnými poplatkami, ktoré vyžadujú zahraničné školy. Nie je to navýšenie ceny zo strany ENLAP.

Ceny, ktoré ste zadali v Predbežnej prihláške sú konečné, môžu podliehať len kurzovým zmenám v prípade krajín, ktoré nie sú v Európskej Menovej Únii.

Záloha
Záloha za jazykové kurzy v Európe je 200 €, v zámorí 300 €. Vyúčtovacia faktúra je znížená o zálohu. Pri objednávke neskôr ako 35 dní pred nástupom sa platí celá suma uvedená v Prihláške.

Potvrdenie o prijatí
Potvrdenie o prijatí vydané zahraničnou školou spravidla dostanete do 24 hod. od pripísania úhrady na naše účty uvedené v Zálohovej faktúre. 

V cenách kurzov nie je zahrnutá letenka.

Späť hore