0905 528 882enlap@enlap.sk

Jazykové kurzy pre dospelých v zahraničí

Španielsko

Cena
Od Do
Jazyk
Mesto
Krajina

Školský areál s bazénom. Intenzívna španielčina, DELE, 50+, pre učiteľov, + tanec, + varenie. Rezidencia, apartmány, rodiny.

Celoročné jazykové kurzy v prímorskom Alicante, Výhodné ceny, príjemná lokalita, kurzy DELE, kurzy pre učiteľov. Moderná škola v cente a blízko pláže.

Škola pri mori. Intenzívne kurzy, španielčina+surf, DELE príprava, kurz pre 50+. Od 17 rokov. Rodina, rezidencia, apartmány.

Intenzívny kurz španielčiny na Kanárskych ostrovoch. Škola neďaleko pláže Canteras Beach. Štúdiá a apartmány len 4 až 10 minút od školy..

Kurzy španielčiny na Tenerife, od 16 rokov, rodina, apartmán. Kurz surfovania a potápania. DELE

Jazykové kurzy španielčiny v Granade. Od 17 rokov. Ubytovanie v rodine alebo v apartmánoch. Menšia škola. Kurzy DELE, kurzy pre učiteľov.

Letné a celoročné jazykové kurzy pre mladých dospelých 18 do 22 rokov a dospelých 18+ v Španielsku. Jazyková škola v Benalmádene pri Malage.

Všeobecná španielčina, príprava na DELE, kurz pre seniorov 50+, španielčina + tanec. 8 študentov v skupine. Rodina, apartmán, štúdio.

Hodiny španielčiny v centre Barcelony, DELE, salsa. Ubytovanie v rodinách a apartmánoch.

Intenzívny kurz 20, 25, 30 hodín týždenne, španielčina v miniskupine, DELE kurz. Rodiny, rezidencia, apartmány.

Intenzívna španielčina, príprava na DELE skúšku, zážitkový kurz pre seniorov. Letné kurzy pre 16-19-ročných študentov. Rezidencia, apartmán, rodina.

Od 16 rokov. 10 študentov v skupine. 55-minútové hodiny. Všeobecná a obchodná španielčina, DELE. Rodiny, apartmány.

Jazyková škola v historickom centre. 20, 25, 30 hodín týždenne. Španielčina+tanec, vodné športy, gitara. Ubytovanie v rodinách alebo v apartmánoch.

Späť hore