0905 528 882enlap@enlap.sk

Súkromné stredné školy v Írsku - zoznam

Súkromné školy
Cavan - mesto na severe Írska

Menšia zmiešaná škola s dlhou tradíciou Royal School bola založená v roku 1611 Jamesom I. V škole študuje asi 200 študentov od 1. až po maturitný ročník. Pred nástupom do 11. ročníka musia všetci študenti absolvovať prechodný prípravný Transition ročník. 12. posledný ročník končí maturitou. Je moderne zariadená, vybavená vedeckým laboratóriom, počítačovou triedou, technologickou učebňou, hudobnou triedou, umeleckou učebňou a učebňou pre výučbu ekonómie. Škola ponúka bohatú mimoškolskú činnosť v športovej, umeleckej a sociálnej sfére. Veľký dôraz sa kladie aj na hudobnú výchovu najmä hru na klavír. Pre zahraničných študentov je v škole navyše aj kurz anglického jazyka.

Monaghan - mesto na sever Írska

Menšia zmiešaná škola s dlhou tradíciou Monaghan Collegiate School bola založená v roku 1570.  V škole študuje asi 240 študentov od 1. až po maturitný ročník. Pred nástupom do 11. ročníka musia všetci študenti absolvovať prechodný prípravný Transition ročník. 12. posledný ročník končí maturitou. Je moderne zariadená, vybavená  počítačovou triedou, učebňou pre technológiu a architektúru,  dielňami, triedou prvej pomoci. Škola ponúka bohatú mimoškolskú činnosť: športové aktivity - golf, jazda na koni, plávanie, fitnes, sebaobrana, tanec. V škole sú nasledovné športové tímy: basketbalový, stolnotenisový, rugbyový, jazdecký, futbalový. Ďalšie aktivity sa organizujú podľa záujmu študentov. 

Región Cork - oblasť na juhu Írska

Menšia zmiešaná denná a internátna škola s 300-ročnou tradíciou Midleton College bola založená v roku 1696 Lady Elizabeth Villiers. V škole študuje asi 400 študentov, škola dosahuje vysoké akademické úspechy. V škole sa uplatňuje ucelený pohľad na vzdelávanie a rozvoj duchovného a osobného života každého študenta.  Je moderne zariadená, vybavená najnovšími didaktickými pomôckami. Škola ponúka bohatú mimoškolskú činnosť v športovej, umeleckej a sociálnej sfére.  Vlastní svoj bazén.

Tralee - mesto na juhozápade Írska

Brookfield College, založená v roku 1988  je moderná škola, ktorá pripravuje študentov v posledných dvoch maturitných ročníkoch. Je situovaná v grófstve Kerry v Collis Sandes. Študuje v nej len 110 študentov v  5. a 6 ročníku strednej školy. Každý študent má svojho osobného tútora. Tútor sa stretáva so študentami po každom teste a testy prebiehajú kontinuálne. Na stretnutí prediskutujú problémy a určia postup na prekonanie týchto problémov.

Cenovo výhodné letenky

REZERVAČNÝ SYSTÉM ARES
ARES 
Späť hore