0905 528 882enlap@enlap.sk

Brighton, BLC letná škola angličtiny

 • Jazykový kurz v Brigtone
 • Jazykový kurz v Brigtone
 • Jazykový kurz v Brigtone
 • Jazykový kurz v Brigtone - Brighton Language Colle
 • Jazykový kurz v Brigtone - Brighton Language Colle
 • Jazykový kurz v Brigtone - Brighton Language Colle
 • Jazykový kurz v Brigtone - Brighton Language Colle
 • Info o škole

  Intenzívny kurz angličtiny, B2/FCE - príprava na maturitu, Global Leadership, angličtina+futbal

  Brighton je najživším prímorským letoviskom Anglicka, ktoré priťahuje študentov z celého sveta. Svojrázne obchody a reštaurácie bulváru Lanes sú rajom pre zberateľov suvenírov a priťahujú znalcov dobrých jedál. Nezabudnuteľná je návšteva divadelného predstavenia v známom Theatre Royal alebo brightonského West End, ale aj návšteva nespočetných diskoték a klubov, vďaka ktorým Brighton dostal prezývku London by the Sea.

  Letná anglická škola Brighton Language College

  Jazyková škola BLC organizuje kurzy angličtiny pre deti a mládež buď v priestoroch University of Brighton, alebo v hlavnej budove školy v centre Brightonu oproti známemu Brighton Pavilion, pár minút od mora a Brighton Pier. Výučba môže prebiehať aj v druhej budove školy na rovnakej ulici, študenti tak majú všetko po ruke. Minimálny jazyková úroveň je B1.

  • Letný 20/Junior Vacation Standard 20 vyučovacích hodín týždenne, 13 - 17 rokov. Výučba dopoludnia lebo popoludní. 
  • Letný intenzívny/Junior Global Leadership 35 vyučovacích hodín týždenne, 14 - 17 rokov. Kurz Global Leadership je príležitosťou pre mladých študentov, aby uviedli jazyk do praxe a pripravili sa na globálne myslenie budúcnosti. Interaktívne lekcie založené na projektoch sú navrhnuté tak, aby podporovali tímovú prácu, spoluprácu a sebauvedomenie prostredníctvom starostlivo navrhnutých aktivít. Študenti skúmajú a zdokonaľujú oblasti kritického myslenia, komunikácie, vyjednávania, riešenia problémov, diskusie a ďalších prostredníctvom prípadových štúdií, výskumných projektov, aktivít na budovanie tímu a lekcií reflexného myslenia. Výučba dopoludnia alebo popoludní.
  • B2  First 20 vyučovacích hodín týždenne, 14 - 17 rokov, 4-týždenný kurz pre študentov, známy ako FCE pre školy. Počas kurzu sa študenti intenzívne pripravujú na skúšku FCE, ktorú robia poslednú sobotu a úspešní absolventi obdržia poštou Cambridge accredited examination certificate. Ten svedčí o ich schopnostiach efektívne komunikovať, prezentovať názory a argumenty, orientovať sa v súčasných správach, písať listy, reporty a ďalšie textové dokumenty. Skúška pozostáva z písomnej, ústnej a hovorovej časti. Výučba dopoludnia lebo popoludní.
  • Letný 20 + futbal, 13 - 17 rokov, dopoludnia majú študenti futbalový tréning 10 hodín týždenne a popoludní kurz angličtiny 20 hodín týždenne. Tréningy prebiehajú pod dohľadom skúsených trénerov nadácie Brighton & Hove Albion  v elitnom tréningovom stredisku American Express. Program sa zameriava na širokú škálu zručností, cvičenia a taktiky, pričom cieľom je zdokonaľovanie techník, nevyhnutných pre rozvoj hráča. V programe sú zahrnuté 3 večerné aktivity a celodenný výlet v sobotu.

  Popoludňajšie a večerné aktivity, celodenné a poldenné výlety 

  4 popoludňajšie aktivity (nie v kurze s 35 hodinami týždenne a v kurze angličtina + futbal), 3 večerné aktivity, 1 celodenný výlet každú sobotu, 1 poldenný výlet týždenne  (nie v kurze s 35 hodinami týždenne a v kurze angličtina + futbal). 

  Fotogaléria

  Akreditácia a členstvo: British Council, English UK

  Všeobecné informácie o spôsobe výučby, mimoškolskom programe, o transferoch... nájdete tu.
  Informácie akým spôsobom si objednať kurz a ako vyhľadať vhodný jazykový kurz nájdete tu.

 • Kurzy a cenník

  CENY KURZOV

  Typ kurzu 2 týždne 3 týždne 4 týždne 5 týždňov
  Letný 20 + rodina 1 439 € 2 085 € 2 780 € 3 475 €
  Letný Global Leadership 35 + rodina 1 439 € 2 085 € 2 780 € 3 475 €
  B2 First (FCE) 20 + rodina 2 780 €
  Letný 20 + futbal + rodina 1 857 € 2 786 € 3 715 €
  • vek: 13 - 17 rokov, v kurze angličtina + futbal a Global Leadership 13 - 17 rokov
  • nástupné termíny: každú nedeľu
  • 20 alebo 35 vyučovacích hodín týždenne
  • dĺžka hodiny: 45 minút
  • počet študentov v skupine: priemerne 14, maximálne 18
  • minimálna jazyková úroveň - B1 

  V cene kurzu je zahrnuté:

  • vyučovanie
  • učebnice
  • ubytovanie
  • plná penzia, obedy od pondelka do piatku v škole alebo v balíčku
  • električenka
  • bohatý program mimoškolských podujatí a výletov
  • 24-hodinová asistencia
  • vstupný test
  • certifikát o absolvovaní kurzu

  Prílety a odlety pre nedeľné transfery školským autobusom
  Prílet: Gatwick a Heathrow medzi 9:00 a 17:30. Autobus odchádza z letiska o 12:00, 15:00 a 18:30.
  Odlet: Gatwick po 11:00. Autobus odchádza z Brightonu o 8:00 a 11:00.
  Odlet: Heathrow po 12:00. Autobus odchádza z Brightonu o 8:00 a 11:00.

  Iné časy príletov a odletov alebo iné letiska znamenajú poplatky navyše. 

  Pre študentov, ktorí cestujú sami, je transfer povinný.

  Ak má študent zabezpečenú asistenciu leteckej spoločnosti, musí si objednať aj platenú asistenčnú službu školy. Asistenčná služba je voliteľný poplatok. Podrobné informácie o týchto asistenčných službách nájdete tu. Poplatok školy je 50 GBP za 1 asistenciu/1 let. Poplatky za asistenčnú službu leteckej spoločnosti si určujú samotné aerolínie. Záujem o asistenčnú službu je potrebné uviesť v poznámke prihlášky.

  Všeobecné informácie o spôsobe výučby, mimoškolskom programe, o transferoch... nájdete tu.
  Informácie akým spôsobom si objednať kurz a ako vyhľadať vhodný jazykový kurz nájdete tu.

  Anglicko: 01.01., 29.03., 01.04., 06.05., 27.05., 26.08., 25.12. - 26.12. Wales: 01.01., 29.03., 01.04., 06.05., 27.05., 26.08., 25.12. - 26.12. Škótsko: 01.01., 29.03., 06.05., 27.05., 05.08., 30.11., 25.12. - 26.12.

 • Ubytovanie

  CENY UBYTOVANIA

  Typ ubytovania
  Ubytovanie a plná penzia sú zahrnuté v cene

  Ubytovanie a plná penzia v rodine

  Ubytovanie je zabezpečené od nedele pred nástupom na kurz do nedele po ukončení kurzu. 

  Hostiteľská rodina: 2-posteľové izby, plná penzia. V lete raňajky a večere od pondelka do piatku v rodine, teplé obedy v jedálni University of Brighton, vzdialenej pár minút od hlavnej školy. plná  penzia v sobotu a nedeľu v rodine. Rodiny žijú 25 - 50 minút od školy buď chôdzou alebo autobusom. Permanentný lístok na mestskú dopravu je zahrnutý v cene pobytu.
   

  Všeobecné informácie o spôsobe výučby, mimoškolskom programe, o transferoch... nájdete tu.
  Informácie akým spôsobom si objednať kurz a ako vyhľadať vhodný jazykový kurz nájdete tu.

 • Referencie

  Michaela
  22.08.2022

  Skvelá skúsenosť, na zahraničný pobyt som vycestovala prvýkrát a vrelo ho odporúčam všetkým študentom, ktorí zvažujú túto možnosť. Brighton je krásne novodobé mesto, organizácia školy bola špičková. Každý deň sme mali rôzne poobedné/večerné mimoškolské aktivity, v sobotu celodenný výlet do Londýna a nedeľa bola voľná. Prostredie školy bolo moderné a veľmi príjemné. Pracovníci školy a učitelia boli ústretoví, ochotní, erudovaní a veľmi priateľskí. Ubytovanie som mala zabezpečené v hosťovskej rodine, ktorá bola taktiež veľmi príjemná. Určite by som tento pobyt absolvovala znovu.


  Tatiana
  14.08.2022

  Dakujem zo srdca za tuto skusenost! Vsetko bolo dokonale, nad moje ocakavania. Sposob vyucby, ucitelia, priestory skoly, animatori, organizacia, jedlo, rodina, ubytovanie, vzdialenost rodiny od skoly... vsetko bolo na jednotku s hviezdickou. Velka vdaka patri aj pani Bilaninovej ,ktora pocas celeho procesu vybavovania pohotovo reagovala a mala s nami velku trpezlivost ;)) Vasa agentura mi poskytla velmi vela uzitocnych informacii, ktore mnozstvo ostatnych studentov vobec nemalo (napr. Meno a stav rodiny, adresa ubytovania, autobusove spoje…) Este raz velke dakujem!! Bolo to uzasne


  Lujza
  14.08.2022

  všetko bolo v poriadku


  Linda
  24.07.2023

  Vsetko bolo uplne super, ubytko troska dalej od skoly ale zato rodina bola perfektna. Mimoskolske aktivity boli super a vsetci velmi priatelski. Jedlo v skole obcas nebolo dobre ale dalo sa to zjest.


Cenová kalkulácia a prihláška

Cenovo výhodné letenky

REZERVAČNÝ SYSTÉM ARES
ARES 
Späť hore