0905 528 882enlap@enlap.sk

Ďalšie referencie

„Jazykový pobyt na Novom Zélande nie je iba o štúdiu jazyka, ale je to ozaj dobrodružstvo, nádherná príroda, fantastickí ľudia, spoznávanie nových kultúr, množstvo nových priateľov z celého sveta a obrovské množstvo zážitkov. A je úplne samozrejmé, že v takomto prostredí sa vaša angličtina každým dňom zlepšuje.“
Jozef, Auckland, Nový Zéland, LSI, 23/02/2019

„Najkrajšie dva týždne v živote, aj napriek malým nedostatkom (žiadna klimatizácia na izbe,...) som si to maximálne užila.“
Viktória, Cannes, Centre International, 13/7/2019

„Náš pobyt v škole bol bezproblémový, kurz pre dospelých nám vyhovoval vďaka ústretovej učiteľke, ktorá sa prispôsobila našim požiadavkám a vytvorili sme si príjemnú atmosféru letného učenia prevažne formou konverzácie o zaujímavých témach. Naši teenageri boli s výukou tiež spokojní vďaka veľmi milým učiteľom a zaujímavým metódam výuky. Musím pochváliť aj poobedňajšie aktivity pre deti, špeciálne pani Lýdiu, ktorá mala na starosti mimoškolský program, je to skúsená profesionálka v tejto oblasti a robí maximum pre deti, aby spoznali a zabavili sa čo najviac.“
Monika, Limassol, Cyprus Sunny English School, 3/8/2018

Pristup agentury Enlap bol perfektny, so vsetkym mi vzdy pomohli a na moje poziadavky reagovali promtne (dokonca aj cez vikend) takze urcite kazdemu odporucam. Pobyt v Kanade splnil moje ocakavania. Zdokonalil som si anglictinu a spoznal som vela uzastnych ludi z roznych krajin sveta. LSI skola vo Vancouveri je vyborna najma pristup ucitelov. Kanada je jedna uzastna krajina a kazdemu ju urcite odporucam navstivit. Celkovo moj pobyt v Kadade hodnotim na 1*.
Matúš, LSI, Vancouver. 19/2/2018

Boli to tie najlepšie 3 týždne môjho leta. Našla som si priateľov z celého sveta a na celý život. Chcela by som sa tam na budúce leto vrátiť!
Nina, Toronto, Sprachcaffe 22/7/2017

Ďakujem Enlapu za profesionalitu, ústretovosť a pomoc pri riešení akýchkoľvek problémov v akomkoľvek čase.
Laura / stredná škola Francúzsko 2016

perfektna dovolenka spojena s anglictinou, zabavou a oddychom
Veronika 8/2016

Dobry den,
P.Bilaninova Sofia sa prave prestahovala na 2-postelovu izbu. Je taka stastna , este doriesi suknu a bude spokojna. Ucitelov ma dobrych, aj spoluziakov, vsetci vravia ze skola je super a tak isto studenti. Mnohi su tam druhy, treti rok. Prevazuju cinania a korejci, europanov je malo, ked tak rusi a ukrajinci. Ma predmety na ktorych je sama europanka-beloska, ostatni su aziati.
Najvacsia zabava bola na hodine cinstiny, ucitelka je velmi, velmi mila a energicka, ale studenti zatial neviedia vobec chytit ani intonaciu...
A v jedalni su k dispozici iba palicky a plocha mala lyzica,ziaden pribor.
Zatial ma zaujimave skusenosti:-)
Sofia Peking stredná škola 09/16
 
Úžasne dva týždne, pri ktorých som sa naučila angličtinu a ešte som si to aj užila.
Ester Cyprus 8/2016
 
"Mám jedinú výhradu voči jazykovému pobytu cez ENLAP. Nemôžem to ešte raz zopakovať. Už pracujem a musím začať sporiť. Ešte si píšem zo študentmi v skupine. Najviac píšu z Japonska."
Peter

"Veľmi príjemný pobyt, kurz spojený s dovolenkou, hostiteľská rodina veľmi milá a komunikatívna."                                                                                  
Jana, Košice

"Pobyt splnil moje očakávania a pomohol mi zlepšiť a rozšíriť jazykové schopnosti. S ubytovaním, hostiteľskou rodinou a stravou som bola veľmi spokojná. Škola poskytuje výborné vybavenie a spôsob výučby je intenzívny a splnil moje predstavy. Pedagógovia boli nesmierne trpezliví a priateľskí, vďaka čomu som sa rýchlo zlepšovala"
Janka z Martina

"Dobrý deň Enlap. Kurz splnil moje očakávania. Mal som 30 hodín týždenne. Teraz pokračujem v jazykovom kurze v Košiciach o učebnicu vyššie. Keby som nezmetkoval na letisku ihneď po príchode bolo by to na 100%. Ďakujem, že ste mi pomohli vyriešiť problém s meškajúcim letadlom. Pracovníci školy boli veľmi trpezlivi a počkali na mňa. Odviezli ma do rodiny bez problémov okolo polnoci. Možno keby ste nezdvihli telefón v neskorých nočných hodinách asi by som to nezvládol."
Váš Peter

"Tak už som doma. Dobre ste mi poradili s nástupom v marci. V skupine, kde bolo plánovaných 15 študentov nás bolo 6 až 8 počas mesačného pobytu. Dlho som váhal, skoro rok som s vami komunikoval. Teraz ľutujem, že som nešiel skôr. Mám už potvrdenú správu od zamestnávateľa o zmene pracovnej pozície. Ďakujem za všetko".
Milan

Ako študovať v Dánsku bezplatne? "Základom bolo vyplniť prihlášku, ktorú spolu so súvisiaciami dokumentami za mňa do Dánska poslala (bezplatne) slovenská agentúra Enlap. V prihláškach určite nie sú žiadne záludnosti. Len dodám, že ja som sa prihlasoval dávno po termíne a aj tak sa to podarilo dohodnúť. V každom prípade, určite je istejšie dodržiavať uzávierky prihlášok. :-)"

Čo o nás a o štúdiu napísali študenti?

Všetky referencie sú uvedené nižšie. Ak Vás zaujíma konkrétna krajina, stačí si vybrať:

Späť hore