0905 528 882enlap@enlap.sk

Honolulu, Institute of Intensive English

  • pobyty na Havaji s IIE
  • Jazyková škola v Honolulu
  • Jazyková škola 3 minúty od Wikiki pláže
  • Kurzy angličtiny na Havaji
  • IIE trieda
  • Intenzívny kurz angličtiny v Honolulu
  • kurzy Havaj
  • Jazyková škola IIE
  • Príprava na skúšky TOEFL
  • Bazén patrí k študentskému ubytovaniu
  • Apartmány Ilikai na Havaji
  • Info o škole

    Jazyková škola Institute of Intensive (IIE) Honolulu

    Študujte angličtinu len 3 minúty od Waikiki Beach v srdci tichomorského raja! Institute of Intensive English (IIE) v Honolulu ponúka kvalitné jazykové kurzy s vyše 40-ročnou tradíciou. Od roku 1984 škola privítala tisíce študentov z celého sveta, ktorí si v nej zlepšili angličtinu a zažili nezabudnuteľný pobyt na Havaji.

    IIE sídli na 7. poschodí modernej budovy s panoramatickým výhľadom na oceán a hory Diamond Head. Škola disponuje 13 klimatizovanými učebňami, multimediálnym centrom, študentskými oddychovými zónami a WiFi pripojením v celom areáli. V bezprostrednom okolí nájdete Hard Rock Café, Starbucks, nákupné centrá, reštaurácie a nočné kluby.

    Prečo IIE Honolulu?

    • Perfektná poloha - 3 minúty od slávnej Waikiki pláže na pulzujúcej Kalakaua Avenue
    • Moderné vybavenie - 13 klimatizovaných učební s výhľadom na oceán, WiFi zdarma
    • Skúsení učitelia - kvalifikovaný tím natívnych lektorov
    • Medzinárodná atmosféra - študenti z celého sveta
    • Bohatý program aktivít - surfovanie, hula, jóga, výlety po ostrove
    • Akreditácia CEA, NAFSA - garantovaná kvalita výučby

    Typy kurzov v IIE

    • Štandardný kurz (20 hod/týždeň) - všeobecná angličtina
    • Intenzívny kurz (25 hod/týždeň) - rýchlejší pokrok, min. 4 týždne
    • Super intenzívny (35 hod/týždeň) - s popoludňajšími modulmi: obchodná angličtina, TOEFL/TOEIC príprava
    • College Pathway (25 hod/týždeň) - príprava na univerzitné štúdium v USA s individuálnym tutoringom
    • Angličtina + Surfovanie - štandardný kurz + 2 lekcie surfovania týždenne na Waikiki Beach
    • Angličtina + Hula/Ukulele - štandardný kurz + 2 lekcie havajskej kultúry týždenne
    • Príprava na FCE/CAE - 20 alebo 25 hod/týždeň (poplatok za skúšku 360 USD)

    Mimoškolské aktivity na Havaji

    Škola ponúka pestrý program aktivít: surfovanie, stand-up paddleboarding, jóga na pláži, hula tanec, grilovačky pri západe slnka, plavby loďou, návštevy farmárskych trhov a výlety do Manoa Falls, na Koko Head, Pearl Harbor či North Shore. Perfektná príležitosť precvičiť si angličtinu a spoznať Havaj!

    Zaujala vás táto škola?

    Využite našu kalkulačku na výpočet ceny alebo nás kontaktujte pre bližšie informácie!

    Akreditácia a členstvo: CEA, NAFSA, Excellence Award

    Učte sa angličtinu v raji!

  • Kurzy a cenník

    CENY KURZOV

    Typ kurzu 2 týždne 3 týždne 4 týždne 5 týždňov
    Štandardný 20 701 € 1 019 € 1 265 € 1 565 €
    Intenzívny 25, 4 týždne+ 1 492 € 1 866 €
    Super intenzívny 35, 4 týždne+ 2 311 € 2 889 €
    Štandardný 20 + Hula/Ukulele 1 119 € 1 647 € 2 102 €
    Štandardný 20 + Surfing 1 119 € 1 647 € 2 102 €
    Typ kurzu 16 týždňov 20 týždňov 24 týždňov 36 týždňov
    College Patway 25 4 441 € 5 551 € 6 334 € 9 500 €
    Typ kurzu 2 týždne 3 týždne 9 týždňov 11 týždňov
    FCE/CAE skúšku 20 2 621 € 3 203 €
    • minimálny vek: 17 rokov
    • nástupné termíny: každý pondelok
    • maximálny počet študentov v skupine: 15
    • dĺžka vyučovacej hodiny: v skupine 45 minút, individuálny hodina 55 minút, výučba začína o 8:30
    • všetky jazykové úrovne
    • priemerný vek študentov: 23 rokov

    V cene kurzu je zahrnuté:

    • rozsah výučby podľa individuálneho výberu
    • vstupný test
    • certifikát o absolvovaní kurzu
     

     

    Sviatky 2025: 01.01., 20.01., 17.02., 26.05., 16.06., 19.06., 04.07., 01.09., 13.10., 11.11., 27.11., 25.12.

  • Ubytovanie

    CENY UBYTOVANIA

    Typ ubytovania 2 týždne 3 týždne 4 týždne 5 týždňov
    Rodina, 1-post.izba, polpenzia, do 18 a od 50 rokov 1 128 € 1 492 € 1 802 € 2 252 €
    Rodina, 1-post.izba, polpenzia, od 18 do 49 rokov 978 € 1 288 € 1 547 € 1 934 €
    Waikiki Student Condos, štúdio 1 897 € 2 844 € 3 440 € 4 300 €
    Waikiki Oceanview Condos, 1-post. izba 1 684 € 2 257 € 2 948 € 3 640 €
    Lilikoi apartmány, 1-post.izba, spoloč.kúpeľňa 1 420 € 1 875 € 2 275 € 2 844 €
    Lilikoi apartmány, 1-post.izba s kúpeľňou 1 702 € 2 248 € 2 730 € 3 413 €

    Ubytovanie je zabezpečené od nedele pred nástupom na kurz do soboty po ukončení kurzu.

    • Hostiteľská rodina: od 17 rokov, 1-posteľová izba, polpenzia, doprava do školy mestskou dopravou od 45 do 60 minút. Väčšina rodín žije v okrajových častiach mesta ako je to často bežné vo veľkých mestách.
    • Hostiteľská rodina: od 18 rokov, 1-posteľová izba, bez stravy.

    Za špeciálne stravovacie požiadavky v rodinách sa zvyšuje cena ubytovania o 15%.

    • Waikiki Condos: kompletne vybavené štúdiá a štúdiá plus, ktoré sú väčšie a lepšie vybavené. Všetky štúdiá sú klimatizované s WiFi prístupom. V bytoch je TV, DVD prehrávač, chladnička, šporák, kávovar, mikrovlnka, žehlička... Obytné bloky sú lokalizované 5 až 10 minút od školy a od pláže, od 18 rokov. Jednorázový prevádzkový poplatok 200 USD bude automaticky zahrnutý do faktúry.
    • Waikiki Oceanview Condos, 1-post. izba, 3-izbové byty s výhľadom na oceán. Všetky byty sú klimatizované s WiFi prístupom. V bytoch je TV, DVD prehrávač, chladnička, šporák, kávovar, mikrovlnka, žehlička... Obytné bloky sú lokalizované 5 až 10 minút od školy a od pláže, od 18 rokov. Jednorázový prevádzkový poplatok 200 USD bude automaticky zahrnutý do faktúry.
    • Lilikoi apartmány: situované sú cca 15 minút chôdze od školy v Pineaple Place, su v nich ubytovaní len študenti IIE. Dvojposchodové domy sú kompletne zrenovované s novým vnútorným zariadením. v jednom dome žijú 3 alebo 4 študenti rovnakého pohlavia. Každý študent má vlastnú izbu. Spoločne zdieľajú ďalšie priestory domu, 2.5 kúpelní a pekné patio. V každom dome je aj 1 delux izba s vlastnou kúpelňou. Domy sa upratujú 5x týždenne. v každom dome je aj práčka a sušička na mince. Jednorázový prevádzkový poplatok 200 USD bude automaticky zahrnutý do faktúry.
  • Referencie

    Simon

    Strávil som 10 týždňov na  intenzívnom kurze. Administratívní zamestnanci a učitelia boli fajn a snažili sa zo všetkých síl nás čo najviac naučiť. Mix študentov bol celkom dobrý. V nižších úrovniach boli väčšinou japonskí študenti, v pokročilejších zasa väčšinou Európania. Ale boli tam ľudia z celého sveta. Každý všedný deň škola organizovala popoludňajšie aktivity - jogu, pešiu turistiku, kultúrne výlety a dokonca aj plavby loďou. Skutočne oporúčam školu každému, kto chce študovať angličtinu na Havaji. Je to skvelá škola s moderným vybavením, skvelá lokalita a milí profesionálni učitelia.

     

    Peter
    25.05.2019

    „Uzasna atmosfera v skole a velmi dobry ucitelsky zbor. Vesely a navyse velmi odborny.Dokazal som sa zlepsit v anglictine a zaroven som videl vela z oatrova, co mi umoznili skolske aktivity.“


Cenová kalkulácia a prihláška

Späť hore