0905 528 882enlap@enlap.sk

Referencie - Štúdium v Španielsku

Príjemná atmosféra pri vyučovaní , byvanie vo veľmi peknom prostredí blízko metro stanice - ľahká doprava, zaujímavé mimoškolskè aktivity.
Katarína, Sprachcaffe Barcelona 26/8/2016

"Dobrý deň, chcem sa poďakovať za pekný pobyt syna Martina vo Valencii. Syn prišiel veľmi spokojný, keď som sa ho pýtala, aby zhodnotil pobyt na stupnici od 1-10, odpovedal 9.  Bol veľmi spokojný aj s pani domácou, že bola milá. A milo ma prekvapil, že sa s ňou aj slušne rozlúčil, kúpil jej kyticu a obľúbenú čokoládu. Ďakujem Vám za seba aj syna za Vašu starostlivosť a trpezlivosť".
Martinova mama, Piešťany

"Veľmi sa mi tam páčilo. Nemusela som zo školy do ubytovania vôbec cestovať. Sú pri sebe hneď pri nábrežnej promenáde. Škoda, že lacný Raynair z Bratislavy už tam nelieta, chcela som si to zopakovať. Veľmi priateľskí učitelia svojim humorom nám veľmi pomáhali prekonať odlúčenie. Ostrov je krásny a cez víkendy sme si požičiavali auto. Vľa sme videli."
Mária

"Milujem slnko. Malaga ním nešetrila. Ukecaní Španieli prinútia každého rozprávať aj keď chcete úplne vypnúť. Kámošky z Talianska a Grécka sa zabávali keď ma uvideli ako hľadím na švába. Zvykla som si, aspoň neštípu ako naše hnusné komáre. Neviem či sa tam ešte vrátim ale stále skypujem z babami zo školy, že to urobíme ešte raz".
pozdravuje Livia

Študovanie s ENLAP môžem iba odporučiť. Tri týždne v Alicante boli ZÁŽITKAMI aj SKÚSENOSŤAMI na nezaplatenie. Pri príchode som ledva po španielsky pozdravila a pri odchode plynulo komunikovala v bežnej konverzácii. Kopec skvelých ľudí z rôznych kútov sveta, zábava, cestovanie, trpezliví a ochotní učitelia atď. Cenou, kvalitou a servisom určite jedna z TOP spoločností na trhu. Len tak ďalej ENLAP!
Lucka, Alicante

Späť hore