0905 528 882enlap@enlap.sk

St. Paul´s Bay, Sprachcaffe Languages Plus

 • Letné pobyty v St Pauls Bay na Malte
 • Jazykové kurzy na Malte pre mládež od 12 do 17 rok
 • Jazyková škola je situovaná v Bugibbe
 • Škola organizuje bohatý mimoškolský program
 • Letné pobyty v St Pauls Bay na Malte
 • Kúpanie v Modrej lagúne
 • Info o škole

  Jazyková škola 5 minút od mora

  St. Paul´s Bay v severnej časti ostrova je príjemné prímorské stredisko ako stvorené pre letné jazykové kurzy. St. Paul´s Bay s piesočnými plážami patrí medzi najkrajšie pobrežné maltské dediny. Od hlavného mesta Valletty je vzdialené len 10 km. Stredomorské podnebie a krásne more láka každoročne turistov z celého sveta, Malta ponúka ideálnu kombináciu pre štúdium angličtiny, relax a poznávanie bohatej histórie ostrova - nájdeme tu vykopávky z obdobia rímskej ríše, romantické uličky s historickými domami i veľké kostoly a katedrály. Angličtina je jedným z dvoch úradných jazykov na Malte a všetci obyvatelia hovoria plynule anglicky.

  Jazyková škola je lokalizovaná v turistickej časti zálivu Sv. Pavla - Bugibbe v blízkosti mora, ku ktorému sa peši dostanete za 5 minút. Je v nej 9 moderných, klimatizovaných jazykových učební s audio vizuálnou technikou, knižnica, študovňa. Najviac detí a mládeže vo veku od 13 do 17 rokov prichádza z Nemecka, Španielska, Talianska a Holandska. V okolí školy sa nachádzajú internetové kaviarne, reštaurácie a bary.

  Škola môže na výučbu použiť okrem budovy školy aj priestory v rezidencii.

  Intenzívny kurz angličtiny

  Štandardný kurz 20 hodín týždenne
  Intenzívny kurz 30 hodín týždenne

  Mimoškolské aktivity každý deň

  Škola ponúka veľmi bohatý mimoškolský program, denne je v ponuke množstvo rôznych aktivít a exkurzií. Vždy je na výber niekoľko podujatí. Niektoré sú bezplatné, iné sú spoplatnené. Je len na samotných študentoch, ktoré podujatie si vyberú.

  V základnom mimoškolskom programe sú zahrnuté 4 aktivity, 1 poldenný výlet, 1 celodenný výlet každú sobotu okrem soboty, kedy študent odchádza domov.

  V rozšírenom mimoškolskom programe je zahrnutých 8 aktivít týždenne, 1 poldenný výlet, 1 celodenný výlet každú sobotu okrem soboty, kedy študent odchádza domov. Rozšírený program je možné zakúpiť za príplatok. Ak sa jedná o exkurziu so vstupným, väčšinou je vstupné zahrnuté v v cene, sú však aj také exkurzie, kde tomu tak nie je. Pre študentov do 18 rokov je účasť na všetkých podujatiach mimoškolského programu povinná. 

  Akreditácia a členstvo: FELTOM, ALTO, WYSE

  Všeobecné informácie o spôsobe výučby, mimoškolskom programe, o transferoch... nájdete tu.
  Informácie akým spôsobom si objednať kurz a ako vyhľadať vhodný jazykový kurz nájdete tu.

 • Kurzy a cenník

  CENY KURZOV

  Typ kurzu 2 týždne 3 týždne 4 týždne 5 týždňov
  Štandardný 20 + rezidencia, 3-post. izba, plná penzia 1 850 € 2 750 € 3 650 € 4 550 €
  Štandardný 20 + rezidencia, 2-post. izba, plná penzia 1 950 € 2 900 € 3 850 € 4 800 €
  • vek: 13 - 17 rokov
  • nástupné termíny: každú nedeľu
  • 20 alebo 30 vyučovacích hodín týždenne
  • výučba prebieha doobeda alebo poobede
  • dĺžka hodiny: 45 minút
  • maximálny počet študentov v skupine: 15
  • jazykové úrovne od A1 až po B2
  • mimoškolský program: škola ponúka veľmi bohatý mimoškolský program, denne je v ponuke množstvo rôznych aktivít a exkurzií. Vždy je na výber niekoľko podujatí na výber. Niektoré sú bezplatné, iné sú spoplatnené. Je len na samotných študentoch, ktoré podujatie si vyberú. V základnom mimoškolskom programe sú zahrnuté 4 aktivity, 1 poldenný výlet, 1 celodenný výlet každú sobotu okrem soboty, kedy študent odchádza domov. V rozšírenom mimoškolskom programe je zahrnutých 8 aktivít týždenne 1 poldenný výlet, 1 celodenný výlet každú sobotu okrem soboty, kedy študent odchádza domov. Rozšírený program je možné zakúpiť za príplatok. Pre študentov do 18 rokov je účasť na všetkých podujatiach mimoškolského programu povinná. 

  V cene kurzu je zahrnuté:

  • 20 vyučovacích hodín týždenne
  • učebné materiály
  • ubytovanie v rezidencii
  • plná penzia
  • bohatý program mimoškolských podujatí a výletov
  • 24-hodinová asistencia
  • vstupný test
  • certifikát o absolvovaní kurzu
  • transfer: letisko-ubytovanie-letisko

  Ak má študent zabezpečenú asistenciu leteckej spoločnosti, musí si objednať aj platenú asistenčnú službu školy. Asistenčná služba je voliteľný poplatok. Podrobné informácie o týchto asistenčných službách nájdete tu. Poplatok školy je 150 EUR za 1 asistenciu/1 let. Poplatky za asistenčnú službu leteckej spoločnosti si určujú samotné aerolínie. Záujem o asistenčnú službu je potrebné uviesť v poznámke prihlášky.

  Sviatky 2024: 01.01., 10.02., 19.03., 29.03., 31.03., 01.05., 07.06., 29.06., 15.08., 08.09., 21.09., 08.12., 13.12., 25.12.

 • Ubytovanie

  CENY UBYTOVANIA

  Typ ubytovania
  Ubytovanie a plná penzia sú v cene kurzu.

  Ubytovanie a plná penzia v školskej rezidenci je zabezpečené od nedele pred nástupom na kurz do soboty po ukončení kurzu.

  • Rezidencia: ubytovanie je v priestoroch 3* hotela, 2- alebo 3-posteľové izby, plná penzia, obedy v balíčku. 

   

 • Referencie

  Kristína
  30.07.2016

  Pobyt som si neskutočne užila a boli to jednoznačne najkrajšie 3 týždne z celého leta. Spoznala som kopu nových a úžasných ľudí z celého sveta. Angličtinu som si precvičila až až a moja host family bola úžasná! Doteraz sme v kontakte :)


  Beáta
  05.09.2017

  Tento jazykový kurz bol úžasný zážitok. Spoznala som veľmi veľké množstvo zaujimavych
  ľudí z celej Európy a moja angličtina sa viditeľne zlepšila. Beáta


  Kristína
  26.08.2017

  Ankglický kurz na Malte po dobu 2 mesiacov bol pre mne veľmi prospešný. Bol to pre mňa úžasný zážitok na celý život.


  Katarína
  17.08.2019

  „Môj pobyt na Malte bol na dva týždne. Boli to dva týždne plné dobrodružstvá, nových priateľstiev a samozrejme zdokonalení za v anglickom jazyku. Cesta bola viac menej bezproblémová. Ubytovaná som bola na St. Paul's Bay, Buggiba v hoteli Euroclub. Po dorazení do hotela ma uvítali teameri zo Sprachcaffe, dostala som všetky pokyny čo kde a ako sa bude diať a odovzdali mi kľúčik od izby. Izba bola vcelku pekná, čistá, možno pre 3 osoby trošku menšia. Ale v podstate sme tam iba spali, takže to nevadilo. V hoteli nam bol k dispozicii aj bazén, ktorý nebol nikdy nejak preplnený aj na to že bol menší. Radi sme tam chodili. Pondelok až piatok nás doobeda čakala škola. Začínala sa o 9:00 a končila o 12:00. Ja som mala menej intenzívny kurz a musím povedať že to bohate stačilo. Personal skoly bol milý a pokial vas aj na zaciatku zle zaradili podla urovne angličtiny, po dvoch dnoch ste sa mohli preradiť. Ňo tak či tak som celý deň rozprávala len anglicky. Poobede sme mali vždy nejaký program. Program sa delil na časť zadarmo a na časť ktorú sme si mohli priplatiť. Väčšinou sa to týkalo nejakého špeciálneho vyletu alebo aktivity. Z plateneho programu odporucam St. Peter's pool, National aquarium, Boat party alebo hocijaka iná party. Či som sa programu zúčastnila alebo nie bolo len na mne, pokiaľ to nebol povinný program, toho však bolo minimálne, no urcite stali zato, nenadarmo boli povinne. Pokiaľ som
  teda nemala chuť na aktivity ktoré pripravili teameri, jednoducho sme sa po dohode s teamermi išli kúpať k moru ktoré bolo len 150m od hotela, do bazénu alebo sme si zašli do neďalekeho McDonald's na ľadovú kávu. Bolo to fajn. Čo sa týka mora, tak vstup do neho je poväčšine skalnatý a nachadzali sa tu aj morske ježky, preto odporúčam zobrať obuv do mora, ktoru som si ja bohužiaľ zabudla. V období keď som tam bola sa vyskytovali aj meduzy, ktoré ľudí nepríjemné pŕhlili, ja som sa tomu našťastie vyhla. Dalo sa ich spozorovať. Teraz by som sa trošku povenovala strave v hoteli. Ta bola úplne parádna, dalo sa vybrať. Veľa cestovín, mäsa, smazenych veci a zemiakov. No po čase zistíte, že sa to tam opakuje stále dookola a na konci dvoch týždňov som sa už tešila na domácu stravu. Celkovo si myslím, že tie 2 týždne stačili. Jednoznačne som si to užila naplno a s ľuďmi odtial som stále v kontakte. :)“  


  Nina
  29.07.2023

  Super zazitky, nove kamaratstva, vsetky moje ocakavania to splnilo. Ucenie bola vdaka ucitelovi zabava.


Cenová kalkulácia a prihláška

Cenovo výhodné letenky

REZERVAČNÝ SYSTÉM ARES
ARES 
Späť hore