Štandardný kurz
20 lekcií / týždeň
Dubaj je jednou z najfascinujúcejších a najrýchlejšie rastúcich metropol na svete. Bezpečné mesto s nádhernými plážami, mrakodrapmi a celoročným letom je domovom obrovskej medzinárodnej komunity, pre ktorú je angličtina primárnym dorozumievacím jazykom.
Jazyková škola EC English sídli v modernej štvrti Jumeirah Lakes Towers (JLT). Poskytuje špičkové zázemie s interaktívnymi technológiami, presvetlenými učebňami a krásnym výhľadom na modernú architektúru. Táto živá študentská zóna ponúka kaviarne, stravovacie priestory a komunitné miesta pre relax či štúdium, čím vytvára jedinečnú atmosféru pre učenie a spoznávanie nových ľudí.
Škola EC English funguje viac ako 30 rokov a ponúka kvalitné jazykové kurzy v moderných moderných priestoroch a s osobným prístupom skúsených lektorov. Popri štúdiu si užijete bohatú kultúru a jedinečné zážitky, ktoré Dubaj ponúka.
A0+
16+
15
45 minút
Rezidencia/Apartmán
20 lekcií / týždeň
30 lekcií / týždeň
Zrýchlené napredovanie vďaka vyššej dotácii hodín
30 lekcií / týždeň
Štandardný kurz + 10 lekcií angličtina v pracovnom prostredí, profesionálna komunikácia
2026: 01.01., 20.03., 21.03., 22.03., 26.05. - 29.05., 16.06., 19.08., 02.12., 03.12.
Ubytovanie je zabezpečené od soboty pred nástupom na kurz do soboty po ukončení kurzu.
Ak chcete ubytovaní vedieť viac, pozrite si podrobný popis
Poplatok za učebnicu je 7 EUR týždenne.
V Dubaji neexistuje nuda. Škola organizuje fantastický voľnočasový program.