0905 528 882enlap@enlap.sk

Referencie - Štúdium na Malte

Dakujem veľmi pekne,
prajem krásne požehnané pokojné Vianoce a šťastný Nový rok 2017.
Zároveň sa Vám chcem poďakovať za promtné sprostredkovanie jazykového pobytu, ktoré splnilo moje očakávania.
P.S. po jazykovom pobyte som si našla na Malte prácu, nové ubytovanie a momentálne tu žijem na dobu neurčitú.
Ďakujem za všetko, zmenilo mi to život veľmi pozitívne :)
Stanislava 
 
Som veľmi spokojný, miesto, blízko do školy, škola veľmi dobrá úroveň, moderná, pomoc v škole a ústretovosť super, naozaj nemám sa na
čo sťažovať, až na to že mi bolo dva dni zle a krče z Maltskej odsoľovanej vody :) zlatá tá naša Slovenská...
Martin Malta 9/2016
 
moj pobyt bol uzasny; rodina, v ktorej som byvala, ma prijala ako clena rodiny, boli velmi
starostlivi; skola je mala rodinna, co mi vyhovovalo; dokonca som jeden tyzden mala
popoludni "one to one", aj ked som to nemala zaplatene
Mária Malta 10/2016

Pobyt som si neskutočne užila a boli to jednoznačne najkrajšie 3 týždne z celého leta. Spoznala som kopu nových a úžasných ľudí z celého sveta. Angličtinu som si precvičila až až a moja host family bola úžasná! Doteraz sme v kontakte :)
Kristína Malta 7/2016 

Študijný a pobytový program na Malte prebehol presne podľa mojej objednávky a popisu priebehu pobytu. Škola je rodinná, prostedie príjemné, personál nápomocný, ochotný riešiť každý problém individuálne v rámci možností. Strava pestrá,chutná,čerstvá. Výhoda ubytovania v školskej rezidencii je blízkosť školy. Negatíva možno len to že nie každá izba má balkón, komplex je na vyššom kopci čo bolo náročné každý deň šlapať do a z mesta/na pláž ktorá je vzdialená cca 20-30 min. Celkový dojem bol však veľmi dobrý. Kvalita teacherov je rôzna, ja som konktérene na vlastnú žiadosť prestúpila na vyšší level kde mi učiteľ a výučba viac vyhovovali. Ďakujem ENLAP-u za profesionálne a promtné vybavenie určite by som odporučila známym.
Stanislava 2016 Malta
  
Malta je skvelá exotická krajina, najmä na jazykové pobyty. Škola bola fajn, zlepšila som si konverzáciu a podotýkam, že intenzívne (poobednajšie) hodiny boli zaujímavejšie lebo prebiehali vo väčšom chille. Všetky exkurzie boli dobre pripravené, medzi najlepšie by som vybrala historickú Mdinu, hlavné mesto Valettu, Modrú Lagúnu a luxusné nákupy v Slieme. Páčil sa mi aj Bazénik priamo v hoteli a rôzne mimoškolské aktivity a workshopy. Najväčšie zážitky, ktoré som s partiou zažila, boli každodenné párty v najrušnejšej časti mesta, v Peaceville. Určite sa tam chcem ešte vrátiť, ale už na viac ako len 3 týždne!! :D
Simona 7/2016 Malta

"Strávil som v škole 6 týždňov a našiel som veľa nových priateľov. Škola organizuje veľa zaujímavých podujatí, ja si pamätám na barbeque party v Modrej lagúne na Comine, bola to úžasná skúsenosť a nikdy na ňu nezabudnem. Učitelia sú veľmi nápomocní a priateľskí."
Michal 

"Náš pobyt na Malte bol výborným spojením aktívneho oddychu pri mori s praktickou výučbou angličtiny. Výučba angličtiny bola efektívna, dynamická a zábavná, k čomu okrem spolužiakov z rôznych krajín sveta prispievala vždy dobre naladená, priateľská a energiou prekypujúca lektorka. Popoludnia a víkendy sme trávili buď na výletoch alebo oddychovo pri bazéne a na pláži. Miestne vinárne alebo bary s letnou dovolenkovou atmosférou boli zase fajn na prežitie pekného večera vo dvojici alebo veselého večera so spolužiakmi. Na Malte sme spoznali veľa zaujímavých a milých ľudí, navštívili kopec miest s neopakovateľnou atmosférou Stredomoria a budeme na to celý rok radi spomínať."
Miroslava a Peter

"Ahojte v Enlape. Tak som sa už vrátil z Malty. Bol som tam aj minulý rok s vami. Vidím, že ste nevystavili moje poznámky z vášho dotazníka zo školy z minulého roku a nedali ste moje fotografie na vaše stránky. Dobre, že som vycestoval v polovici júna. Na začiatku júla sa triedy poriadne naplnili. Nás tam bolo najprv 8 a potom ihneď 13. Nebol veľký rozdiel v triede pri vyučovaní z vyšším počtom študentov, prišli ale pekné baby z Nemecka a Ukrajiny, ktoré veľmi dobre vedeli angličtinu. Ja viem aj po nemecky ale musel som sa učiť aj po večeroch aby som nebol Out. Nabudúce pôjdem v septembri, možno nebude toľko študentov a tiež tie horúčavy. Čo mi chýbalo, tak to bola zelená tráva, nič iné. Neviem, čo povedia rodičia na 2014.
Dan

Späť hore