0905 528 882enlap@enlap.sk

Referencie - Štúdium v Taliansku

Nemohla som si vybrat lepsie, od pristupu, spolahlivosti a serioznosti agentury ENLAP, cez krasne miesto juzneho Talianska, az po Academiu, kde okrem vybornych priatelov najdete ozajstnych profesionalov. Odporucam vsetkymi 20timi!
Terezia, Salerno, Accademia Italiana, 3.6.2022

ani to neviem poriadne opísať, bola to moja najkrajšia dovolenka, ďalší rok tam idem určite a určite Vašou agentúrou
Anna, Salerno, Accademia Italiana 12/08/2017

Cely pobyt aj jazykovy kurt bol vyborny, kvalitu jazykovej skoly a uroven vyucby bola velmi dobra, vsetci boli na mieste velmi ochotni a napomocni. Taktiez spolocnost ENLAP mi pred odchodom poskytla ochotne vsetky potrebne informacie.
Martina, Florencia, Machiavelli Centro di Lingua, 19/08/2017

"Najviac sa mi páčila prístupnosť, otvorenosť a priateľskosť ľudí žijúcich na Sicílii. Po príchode do Palerma ma čakal na letisku taxikár vyslaný školou. Bol milý, celú cestu do Cefalu (asi hodinka cesty autom) rozprával. Medzitým mu volala riaditeľka školy Rosalba, či je všetko v poriadku, kedy dorazíme, aby mohla kontaktovať rodinu. Chcela rozprávať aj so mnou. Bola veľmi milá, ústretová, veselá. Rodina, staršia pani, ktorá bývala sama, bola milá, výborne varila. Na druhý mi ukázala kam mám ísť do školy. Jedine čo mi nevyhovovalo, že to bolo mimo sezóny (február – marec), v škole neboli žiadni iní študenti a počasie bolo otrasné. Doma nemajú radiátory, len ohrievače na plyn, ale to nevyhrialo izbu, byt. Pričom stále babka vravela, že to škodí a vkuse to vypínala."
Bibiana

„Celkovo by som jazykový pobyt absolvovaný prostredníctvom ENLAP s.r.o., zhodnotila ako veľmi vydarený. Služby spoločnosti ENLAP, s.r.o. sú na vynikajúcej úrovni. Taktiež škola Dilit International House, ma veľmi oslovila, prostredie v ktorom sa škola nachádza je na dostupnom mieste z ktoréhokoľvek miesta v Ríme, učitelia sú skúsení a vysoko profesionálni, vyučovanie prebieha skôr formou hier a je založené hlavne na komunikácií, čo je vhodné najmä pre ľudí, ktorí potrebujú “rozpliesť svoj jazyk“. Škola organizuje veľa mimoškolských aktivít ako napr. rôzne semináre, exkurzie po pamiatkach, výlety do vzdialenejších miest od Ríma, alebo pozeranie talianskych filmov. Ubytovanie bolo tiež veľmi dobre vybavené, nachádzalo sa iba 10 - 15 minút chôdze od školy. Pani, u ktorej som bývala bola veľmi milá a láskavá. Ak budem mať v budúcnosti ešte možnosť absolvovať jazykový pobyt, určite to bude prostredníctvom spoločnosti ENLAP, s.r.o.“
Zuzana

"Pobyt /Taliansko, Rím/ sa mi veľmi páčil. Bola som spokojná s ubytovaním, s domácou pani, takisto lokalita bola výborná / blízko školy aj centra mesta. Čo mňa osobne prekvapilo bola dĺžka hodiny, ktorá bola 50 minút a nie 60 minút. Viem, že vyučovacie hodiny bývajú zriedkakedy 60 minútové, ale bolo by dobre pri každom kurze napísať koľko minút trvá jedna lekcia. Inak s kvalitou vyučovania som bola v celku spokojná, gramatická časť vyučovania bola naozaj výborná, akurát, že by som uvítala novšie materiály/články a takisto technika (CD prehrávač)"
Miriam

"Dear Vlasta. We are pleased to inform you that we received a positive feedback from our student Stefan. In final opinion about his study-experience in Salerno at Accademia Italiana Stefan wrote: “Nice panorama for sea beautiful city, many  walks, interesting and useful activities. Very good, professional service, high qualified teachers. I’d wish to return and definitively I do recommend this to others. Thanks.”.
Mariangela
 

Čo o nás a o štúdiu napísali študenti?

Všetky referencie sú uvedené nižšie. Ak Vás zaujíma konkrétna krajina, stačí si vybrať:

Cenovo výhodné letenky

REZERVAČNÝ SYSTÉM ARES
ARES 
Späť hore